Ludovico Einaudi Music (v podaní klaviristu Jana Schulmeistera)

Premiéra:15. máj 2024
Dĺžka: minút

Nenechajte si ujsť nezabudnuteľný večer krásnej hudby, kde zaznie melódia jedného z najlepších pianistov a skladateľov na svete, Ludovica Einaudioho v podaní geniálneho českého klaviristu Jana Schulmeistera. Einaudi je známy svojimi jednoduchými, ale strašidelne krásnymi minimalistickými dielami pre klavír a ohromujúcou filmovou hudbou.

Za takmer tridsať rokov svojej činnosti vydal rad albumov, ktorý sa dostal na predné priečky posluchovosti, vypredáva najprestížnejšie koncertné sály po celom svete a jeho hudba zaznela v mnohých slávnych filmoch (Nedotknuteľní, Doktor Živago, To je Anglicko, Nomadland a ďalšie).

Ján Schulmeister patrí medzi najmladších členov PETROF Art Family. Hre na klavír sa venuje od svojich piatich rokov. Do týchto dní má na svojom konte vyše 30 víťazstiev a mimoriadnych ocenení z domácich i medzinárodných súťaží naprieč Európou.

Prijal tiež pozvanie na účinkovanie v rámci významných hudobných festivalov, napríklad Pražská jar a Smetanova Litomyšl. Koncertuje nielen na českých, ale aj zahraničných pódiách (Švajčiarsko, Veľká Británia, Taliansko, Rakúsko, Severné Macedónsko)

VSTUPENKY : https://www.ticketportal.sk/event/Ludovico-Einaudi-Music?idpartner=60

Fotogaléria

Nájdi svoj film