Cimbal Brothers

Premiéra:23. november 2022
Dĺžka:90 minút

Najväčšie svetové či slovenské hity a svetoznáma filmová hudba.

Toto všetko Vás čaká v rámci exkluzívneho koncertu slovenskej multižánrovej skupiny Cimbal Brothers, 23.11.2022 o 19:00 v Kine Hviezda v Trnave!

Trnavské Kino Hviezda sa na 70 minút ocitne v tónoch plných svetových, slovenských a filmových hitov v jedinečných hudobných úpravách.

Na koncert zaznejú skladby z ich debutového albumu “ Srdce”, ktorý obsahuje známe melódie z filmov a interpretov ako Pulp Fiction, Metallica, Michael Jackson, Game of Thrones, Queen či Beatles a mnohé ďalšie v úplne iných aranžmánoch na aké ste boli zvyknutí!

Organizátori koncertu sľubujú originálnu atmosféru, svetoznámu hudbu a naozajstný hudobný zážitok, o ktorý sa postarajú Cimbal Brothers, na čele s cimbalistom Ferim Reinerom.

Po koncerte bude samozrejme možné zakúpiť ich debutový album a nechať si ho podpísať všetkými členmi v rámci autogramiády.

Zloženie skupiny Cimbal Brothers:

Feri Reiner - cimbal

Peter Bulík - sólová gitara

Marek Pillo - gitara a spev

Juraj Gregorík - basgitara

Štefan Bugala - bicie

Pavol Bártovic - klavír

Mário Belák - saxofón

___________________

CIMBAL BROTHERS

Hrajú najväčšie svetové hity a svetoznámu filmovú hudbu na cimbale a husliach za doprovodu špičkového gitaristu, bubeníka, klavíristu a basáka.

Feri Reiner si začiatkom roka 2018 povedal, že chce hrať na cimbale niečo iné ako ľudovky a folklór.

Tak sa pustil do práce a našiel si k sebe šiestich skvelých hudobníkov, s ktorými behom roka odohrali cez 120 koncertov a okrem iného účinkovali na tohtoročnom troj hodinovom live galaprograme OTO.

Ich repertoár tvoria svetové hity počnúc od Eda Sheerana, Queenu, Michaela Jacksona či Metallicy, až po kultové filmové soundtracky, medzi ktoré určite patrí Pulp Fiction, Game of Thrones či Piráti Karibiku.

Po každom koncerte odchádzajú z pódia za strhujúceho potlesku, aplauzu a pozitívnej energie.

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/cimbal-brothers-v-trnave-2022-2022-11-23/

Fotogaléria

Nájdi svoj film